Wielkie piłkarskie święto

Niedawno rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto. Turniej odbywa się co 4 lata, wszyscy ze wyjątkową niecierpliwością czekają na program meczów. Mistrzostwa Europy ekscytują, integrują, fascynują i wyzwalają co niemiara pozytywnych emocji. W tym roku kibice z całego świata przyjechali do Francji, żeby wspierać własne reprezentacje i wspólnie celebrować drużynowe zwycięstwa. Jak można się wyróżnić spośród tłumów ludzi na stadionie?

Zacznijmy od tego, że kultura kibicowania w każdym kraju wygląda przeciwnie. Zazwyczaj fani drużyn ligowych nie przepadają za swoim towarzystwem, rywalizują między sobą, zdarza się, że dochodzi do nieporozumień po niebagatelnych meczach. Niemniej,szczególną okazją do piłkarskiego suportu ponad podziałami są mecze reprezentacji.

nadruki na odzieży

Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, mecze towarzyskie – stadiony toną w barwach biało-czerwonych, Polacy świętują bez żadnych ograniczeń wiekowych w specjalnie przygotowanych strefach kibica, jest głośno i radośnie, entuzjazm bardzo niekontrolowany.
Kibicowanie jest ważną częścią sportu i bardzo trudno jest wyobrazić sobie puste trybuny podczas decydującego meczu – a ich nieodzowną częścią są koszulki i nadruki w barwach narodowych. Rozgrywki podczas mistrzostw są niecodziennym i wyczekiwanym wydarzeniem, dlatego atmosfera na stadionach jest wspaniała i energiczna. Kibice mają pomalowane twarze, zakładają stroje w barwach narodowych, inwestują w tradycyjne akcesoria i atrybuty indywidualnej reprezentacji.

To wszystko buduje wizerunek współczesnego kibica, który swoim zaangażowaniem we doradztwo drużyny reprezentacji państwie przekazuje przywiązanie do szeroko pojętej kultury sportu.

Najpopularniejszym rozstrzygnięciem kibiców są koszulki z nadrukami, dzieci ubierane są w body dziecięce z nadrukiem, zagrzewając tym samym do zdrowej rywalizacji o tytuł mistrza naszych Orłów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s